• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 12:05

עיבוד בימתי לסרט שובר הקופות הצרפתי המרגש "מחוברים לחיים". תיאטרון הקאמרי בשיתוף עם יוצרי הסרט - אוליבייה נקש ואריק טולדנו, מעלים לראשונה בישראל את ההצגה שתהפוך אותכם מחוברים יותר לחיים. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים ולוח הצגות מעודכן בעמוד הבא.

מחוברים לחיים לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
כרטיסים 20 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
כרטיסים 24 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
כרטיסים 18 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
כרטיסים 31 99₪

לוח ההצגות של מחוברים לחיים ההצגה יתקיים בתיאטרון הקאמרי בימים אלה ממש.

מחוברים לחיים כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

רכישת הכרטיסים למחוברים לחיים ההצגה יצאה לדרך. ההזמנה מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שעמניק הנחה משמעותית על כרטיסים: אם תזמינו דרך בראבו תשלמו מחיר מוזל לעומת המחיר המלא בקופות של הקאמרי.

הזמנה און-ליין באמצעות הקישור הבא או לפי ללוח ההצגות בעמוד זה. מלאי הכרטיסים מוגבל.

בקצרה על מחוברים לחיים ההצגה בהקאמרי

תיאטרון הקאמרי יצא מגדרו והחליט להביא אל הבמה את סיפורם של פיליפ פוזו די בורגו ואבדל סלו, שמסופר גם בסרט זוכה הפרסים, מחוברים לחיים. הסרט וההצגה, שניהם מבוססים על סיפורם האמיתי של פיליפ ואבדל, שבאופן מקרי לחלוטין מצאו אחד בשני חברות נפש, ששינתה את חייהם.

בבימויו של אלון אופיר, תיאטרון הקאמרי מספר את סיפורם של השניים, דרך החשקנים יוצאי הדופן שמואל וילוז'ני, שון מונגוזה, דודו ניב ורבים נוספים.

מעבר לתיעוד של חברות אמת מיוחדת מאוד, ההצגה מזכירה לכולנו חשיבות החברות מהי.

עלילת ההצגה מחוברים לחיים

אם ראיתם את הסרט, אתם ודאי מכירים את העלילה היטב. הכול מתחיל כשפיליפ, אינטלקטואל עשיר ככורח ואב לבת מאומצת, עובר תאונת מנצח ומוצא את עצמו משותק מהצוואר מטה. בשל נכותו, פיליפ נאלץ למצוא מטפל סיעודי, שיוכל לעזור לו להמשיך ולנהל את חייו כיאות.

כאן, דריס נכנס לתמונה. דריס הוא בחור ממוצא אפריקאי, שחייו בצרפת הם מאוד דלים: הוא מתגורר עם משפחתו המורחבת בדירה מאוד קטנה, באזור העני. הסיבה היחידה שהוא מגיע לראיון העבודה, היא שהוא מסתמך על כך שלא יתקבל וכתוצאה מכך, יוכל להמשיך ולחתום דמי אבטלה.

דריס מגיע למקום ועושה כמיטב יכולתו לחבל בראיון. למרות זאת, לתדהמתו הוא מגלה כי פיליפ החליט לקבל אותו לעבודה. פיליפ חושף בפני דריס כי הסיבה שקיבל אותו, היא שהוא האדם היחיד שאינו מביע כלפיו בוז או רחמים, והוא מעריך אותו על כך.

מחוברים לחיים - הסרט שהופך להצגה

לאורך הסרט, בולטים קווי השוני בין המעמדות, מהם מגיעים פיליפ ודריס. בעוד שלחברי המעמד של פיליפ לא נעים לשהות במחיצתו של דריס, לפיליפ כלל לא אכפת מעברו של דריס או ממוצאו, הוא פשוט נהנה מחברתו.

עם הזמן, בין השניים נרקמת חברות אמת, שמביאה אושר לחייהם. ועם זאת, דריס נקרא לשוב לחייו ולעזור למשפחתו. כיצד ימשיך פיליפ להתקיים? האם דריס יצליח להציל את חייהם של משפחתו ולשוב לסייע לחברו הטוב? כל התשובות בהצגה.

מחוברים לחיים ההצגה - שחקנים

שחקני ההצגה של תיאטרון הקאמרי: שמואל וילוז'ני, שון מונגוזה, דוד וניב, אסתי קוסוביצקי, אנסטסיה פיין, ג'וי ריגר, אופק כהן, מייקל אהרוני, שלומי אברהם.

connected to life Cameri.jpg

צילום: גבריאל בהרליה

ביקורת על ההצגה מחוברים לחיים

תהיו בטוחים ההצגה מחוברים לחיים היא הצגה דרמטית וקומית, המבוססת על סיפור אמיתי. מרגישים על הבמה שמדובר בהרבה יותר מעלילה, אלא בסיפור נוגע ללב שרוצים לספר לעולם.

השחקנים במחזה מציגים את הדמויות בצורה מרשימה, וממחישים את הרגעים המצחיקים ביותר, כמו גם הרגעים הקשים ביותר בחייהם של השניים.

ביקורות וקישורים נוספים:

סלונה - מחוברים לחיים ההצגה באתר סלונה.
תיאטרון הקאמרי - האתר הרשמי של מחוברים לחיים ההצגה.

לסיכום, החברות העמוקה שנרקמת בין שני האנשים, שמגיעים ממעמדות שונים לחלוטין, היא כה נדירה ומיוחדת. אין ספק כי לשניים היה מזל גדול, שזכו להכיר וללמוד מאדם אחר, בכדי לבסס פרספקטיבה נכונה ובריאה כלפי החיים.

הצגות מומלצות נוספות: לא רק בלונדינית, אפס ביחסי אנוש ההצגה, רווקים ורווקות

עדכונים כל הזמן 24/7 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים לוהטים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.