הקומדיה על שוד הבנק הקאמרי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:51
(צילום: אוהד רומנו, עיצוב פוסטר: שיין הורוביץ)

הקומדיה על שוד הבנק, מחזה מצליח שכבש את הבמות בעולם בסערה, עולה כעת לראשונה בישראל בהפקת תיאטרון הקאמרי. הצגה מצחיקה שעוקבת אחר כנופיית פשע המנסה לגנוב יהלום יקר מבנק, כשהם מסתבכים בסדרה של מרדפים מופרעים, תפניות בלתי צפויות, חילופי זהויות ומשולש אהבה. הנה כל הפרטים:

הקומדיה על שוד הבנק כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירים מוזלים לגולשי האתר: החל מ-91 ש"ח לכרטיס במקום 226 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון הקאמרי. הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח הצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
29 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
17 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
26 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
19 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
37 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
37 כרטיסים מחיר: 99₪

הקומדיה על שוד הבנק כרטיסים מוזלים והנחות

כאמור, כרטיסים בהנחה לכולם - בלי התניות, בלי חבר מועדון ובלי כוכביות קטנות: מ-91 שקלים לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

הצצה להצגה

העלילה המשעשעת

עלילת המחזה סובבת סביב קבוצת פושעים מבולבלים אשר רוקחים תוכנית לגנוב יהלום יקר ערך מבנק. עם זאת, השוד המאורגן והמתואם לכאורה שלהם מתדרדר במהירות לסדרה של אירועים בלתי צפויים ותקלות קומיות. בעוד החבורה מנווטת במרדפים פרועים, תפניות מפתיעות וחילופי זהויות, הם מוצאים את עצמם לכודים במשולש אהבה סוער שרק מוסיף לכאוס.

הקהל נותר תוהה מי יזכה בסופו של דבר ביהלום הנוצץ ובאיזה מחיר. הכתיבה החכמה והעלילה המבדרת של המחזה הופכות אותו לאתר חובה לחובבי קומדיה ותיאטרון כאחד.

צוות השחקנים והקריאייטיב

את הפקתו של הקומדיה על שוד הבנק בקאמרי ניתן לייחס לשחקנים מיומנים שלה צוות יצירתי. צוות השחקנים כולל את: ערן מור (שמשחק בנרות יום הולדת), יניב סויסה (שמשחק במחזמר החבדניקים), אוהד שחר, נעמה שטרית, אלון סנדלר, נדב אסולין, כינרת לימוני, נדב עדר / תום חודורוב, עופרי ביטרמן / גלעד מרחבי.

מאחורי הקלעים: את המחזה כתבו הנרי לואיס, הנרי שילדס, ג'ונתן סאייר, במאי: אמיר וולף, תרגום: דורי פרנס.

הכרה בינלאומית והצלחה

הקומדיה על שוד הבנק זכתה לשבחים רבים ולשבחים על העלילה המבדרת, ההופעות המיומנות וההפקה המרתקת. המחזה הפך ללהיט על במות ברחבי העולם, וזכה לביקורות חיוביות ממבקרים וצופי תיאטרון כאחד. הצלחתו ביססה את מעמדו של המחזה כאירוע תיאטרלי שחובה לראות, כשהקהל עומד בתור כדי לחוות את הצחוק וההתרגשות בעצמו.

המרדף אחר היהלום הנוצץ

היהלום הנוצץ במרכז המחזה משמש הן כסמל לעושר והן כמטאפורה לתשוקותיהן של הדמויות. לכל אחד מחברי כנופיית הפשע יש מניעים משלו לרצות את היהלום, והמרדף שלהם אחריו חושף את טבעו האמיתי. ככל שהסיפור מתפתח, הקהל נותר להרהר מי יתבע בסופו של דבר את הפרס ומה יהיה עליו להקריב כדי להשיג אותו.

עם כל טוויסט ותפנית חדשים, המרדף אחר היהלום הופך לכאוטי יותר ויותר, והצבעים האמיתיים של הדמויות נחשפים. המחזה מעלה את השאלה: באיזה מחיר שווה הניצחון? בעוד הדמויות מתמודדות עם דילמה זו, נותר לקהל לשקול את ההשלכות של תאוות בצע ושאפתנות.

הפשע של לא לראות את המחזה

לסיכום, להחמיץ את הקומדיה על השוד הבנק הקאמרי יהיה פשע בפני עצמו. המחזה מציע שילוב שאי אפשר לעמוד בפניו של הומור, אקשן ורומנטיקה שכבש קהלים ברחבי העולם. עכשיו, כשהיא הגיעה לישראל, אין שום תירוץ לא לחוות את ההפקה הזו.

ראו גם: כל הצגות התיאטרון המומלצות בישראל!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!