לילה עיר הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/03/2024, 02:50
(צילום: חנן אסור)

לילה עיר בתיאטרון הבימה פורץ את גבולות התיאטרון המסורתי ומזמין את הקהל למסע מוזיקלי עמוק אל תוך עולם הבגרות והמעבר מנעורים של ילדי שנות ה-90. המופע, שנרקם משילוב של נוסטלגיה והרהורים עכשוויים, לוכד את מהותה של הצעירות שהייתה מלאתה הבטחות וחלומות. דרך מבחר שירים מרגשים משנות ה-90, לילה עיר מציב מראה מול הקהל, ומשקף את מסעותיהם האישיים אל מימוש הפוטנציאל, לצד שאלות של שייכות ומילוי הבטחות שנתנו לעצמם ולאחרים. חוויה תיאטרלית ייחודית שמתנערת מהאלמנטים התיאטרליים המסורתיים, ומשאירה את המהות הגולמית של החיים והמוזיקה כדי לדבר ישירות אל הקהל.

לילה עיר כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב-יפו - אולם בלאנש רפפורט
לרכישה
20 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב-יפו - אולם בלאנש רפפורט
לרכישה
20 כרטיסים מחיר: 99₪

הנחות ומחירים מוזלים

כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח במקום מחיר מלא. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משתתפים

הדר ברוך, אליעד סודאי, שירן הוברמן, מתן שביט, רונית אפל, ניר זליחובסקי.

מאחורי הקלעים

בימוי ועריכה: עמית רייס, שותף לבימוי ולעריכה: גמא פריד, ניהול מוסיקלי: ליאור פארי, עיצוב תנועה: קטיה רוזנפלד, עיצוב במה: זהר אלמליח, עיצוב תאורה: יאיר סלמן, ניהול הפקה: ניצן גת, נגנים: גיטרות: גיא כיירא, כלי הקשה: נריה מזרחי, פסנתר: ליאור פארי.

מהותו של לילה עיר

לילה עיר חודר לתוך החקירות הקיומיות שעולות לפני השטח כאשר האופוריה של הנעורים דועכת אל תוך האור המפוכח של הבגרות.

מהותו של לילה עיר היא פרשנות עמוקה על חוסר הקביעות של החיים והחיפוש המתמיד אחר משמעות. באמצעות השפה האוניברסלית של המוזיקה, לילה עיר מעביר את הקונפליקטים הפנימיים, התקווה והחלומות של צעירים העומדים על סף בין העצמי העבר והעתידי שלהם.

במרכז המופע נמצא החקירה של הפוטנציאל - גם הממומש וגם זה שלא מומש. הוא מציב שאלות נוקבות: האם העולם עדיין מחזיק מקום לחלומות של אלו שנכנסים כעת לנעלי המבוגרים? האם זו תחילתו של החיים האמיתיים, או המשך של הבטחות שלא קוימו? הרקע של תל אביב, עם ההבטחה התוססת שלה והמציאות הקשה, מוסיף שכבה של ספציפיות לנושאים האוניברסליים האלה, וגורם לקהל לתהות האם העיר עמדה בהבטחות המשתמעות שלה, ובאופן ביקורתי יותר, האם הם עמדו בציפיות שלהם מעצמם.

חוויה תיאטרלית ייחודית

בלי דמויות, בלי עלילה ובלי התרה, זה אולי נשמע כמו כניסה למרחב לא מובן. ובכל זאת, כאן טמון הייחוד שלו. הפורמט הזה בתיאטרון הבימה מאפשר חקירה גולמית ולא מסוננת של החיים עצמם. זו חוויה תיאטרלית ייחודית וסוחפת, כזו שמהדהדת ברמה אישית עמוקה, כאילו ההצגה מדברת אליך ישירות.

שירי הניינטיז כאמצעי נרטיבי

השימוש במוזיקת הניינטיז בלילה עיר משמש כאמצעי נרטיבי עוצמתי, היוצר קשר רגשי עם הקהל. השירים, שהיו פעם הרקע לשנות ההתבגרות של דור, מספרים כעת את המציאות הבוגרת של אלה שגדלו לצדם. המנגינות והמילים המוכרות מעוררות תחושת נוסטלגיה, ומחזירות את הקהל לימי נעוריו - תקופה מלאה בחלומות, שאיפות והבטחות.

המוזיקה הופכת לדמות בפני עצמה, המייצגת את התקווה, הפחדים והמציאות הקולקטיבית של דור העומד בפני אתגרי הבגרות.

הצגות נוספות שעשויות לענייך אותך

היכנסו לעמוד הצגות מומלצות וקבלו עוד מידע על הצגות.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!