• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 15:26

הספר מאת ליעד שהם עולה בעיבוד בימתי חדש בתיאטרון גשר - "משפט חוזר" המביא סיפור חקירה מותח עם השחקנים דורון תבורי, מיקי לאון ועוד. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים, לוח הצגות מתעדכן ומידע על העלילה וביקורת בעמוד זה.

בקצרה על משפט חוזר ההצגה

עלילת ההצגה מתמקדת בזירת פשע המקשרת בין גופתה של בחורה צעירה לשני אחים. זוהי חקירתו של בלש המשטרה אלי נחום, שרגע לפני שיוצא לפנסיה, מקבל לידיו את תיק החקירה עם סיפור על קנאת אחים, הזדקנות ועל האמת החמקמקה. משך ההצגה: שעה ו-40 דקות.

משפט חוזר כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של משפט חוזר מתקיים על בימת תיאטרון גשר במגוון ימים ותאריכים שונים לפי בחירתכם בלוח כאן מעל.

ההצגה בשפה עברית עם כתוביות ברוסית. 
שימו לב! בתל אביב הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך.

כרטיסים למשפט חוזר, הנחות, מחירים מוזלים

רכישת כרטיסים למשפט חוזר מתבצעת בצורה נוחה און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שנותן הנחות על כרטיסים במחירים מוזלים מאוד: החל מ-121 ש"ח לכרטיס במקום 250 ש"ח. תוכלו להזמין כרטיסים ולבחור מקומות ישיבה באולם דרך הקישור הבא.

הצגות תיאטרון מומלצות: הגלולה בית ליסין, מחוברים לחיים הקאמרי, לא רק בלונדינית המחזמר

אודות ההצגה משפט חוזר תיאטרון גשר

הצגת המתח הייחודית משפט חוזר, שמבוססת על ספרו של ליעד שהם, עולה בגאון בתיאטרון הגשר. רק תיאטרון הגשר, יכול להפוך ז'אנר משעמם של מחזות כמו מחזות מתח, שרוב התיאטראות נוהגים להימנע מהם, להצגה מושכת, קולחת ומרגשת.

משפט חוזר הצגה מאת ליעד שהם

ליעד שהם הוא סופר ספרי מתח מרתקים בארץ, שהוציא ספרים רבים שזכו בפרס "ספר הזהב". לאחר שקרא את ספרו, עוזי וייל, מתרגם, עיתונאי וסופר, החליט לקבל עליו את אתגר התסריטאות ולהמיר את ספרו של שהם, למחזה האיכותי של תיאטרון הגשר.

את ההצגה ביים הבמאי המנוסה אמיר וולף, שידע כיצד לייצר הצגה מותחת שהיא קלילה וזורמת.

משפט חוזר - העלילה

אלי נחום, הוא בלש משטרה ותיק ועייף, שעובד על התיק האחרון שלו לפני הפרישה לפנסיה. הוא מגיע לזירת הפשע בכדי לגלות את גופתה של מאיה, בחורה צעירה ונאה, ללא רוח חיים.

נחום מיד מנסה להפעיל את גלגלי המחשבה ולאתר את הרוצחים, כאשר מיד עולים שני החשודים העיקריים, שני אחים: עידו גונן, בן זוגה ויזם הייטק מצליח ואחיו, רועי גונן, שחקן כושל שאינו מצליח בשום אודישן שהוא מקבל (אם בכלל...) ואת רוב ימיו, מבלה בטיפול באימם המבוגרת והחולה של האחים.

מהו סיפורה של מאיה? מי רצח אותה? האם נחום יצליח לסגור את התיק?

משפט חוזר - שחקנים

השחקנים בהצגה: דורון תבורי, מיקי לאון, גלעד קלטר, קארין סרויה, רוני עינב, פירה קנטור, הלל קפון

משפט חוזר - ביקורת על ההצגה

ההצגה משפט חוזר היא הצגה המבוססת על פשע ומתח, שבדרך כלל מחזאים לא אוהבים להביא אל הבמה. מאוד לא פשוט לייצר קלילות, רגש ואמפתיה במחזות כאלו, אך תיאטרון הגשר וחברי ההצגה בהחלט הצליחו לייצר חוויה מרגשת ונעימה, שמעבירה שעה וחצי מאוד מאוד מהר.

מהותי לציין לטובה את דורון תבורי, שמשחק את אלי נחום בהצגה. הוא מתאר את האובססיביות, את הכאב ואת הנחישות של כל בלש משטרה ותיק, שבאמת אכפת לו מהתיק שבו הוא עוסק, שבאמת רוצה לשמור על רחובות המדינה נקיים יותר.

אלמנט ייחודי ששולב בהצגה, הוא השימוש בווידאו-ארט במהלך לפחות שליש ממנה. מאוד לא נהוג לשלב קטעי וידאו בהצגה, אך במחזה פשע מותח כמו משפט חוזר, השילוב ייצר זרימה נוחה ומרתקת, שמאוד קל להישאב אליה עד לסוף המפתיע.

קישורים וביקורות נוספים:

וואלה תרבות - משפט חוזר ביקורת הצגה באתר וואלה.
מגפון - ביקורת על ההצגה משפט חוזר באתר מגפון.
תאיטרון גשר - העמוד הרשמי של משפט חוזר באתר גשר.

לסיכום, שחקני ההצגה, כולם הציגו הופעה טובה ומסתורית. עד לדקות האחרונות של המחזה, באמת לא פשוט להבין מיהו הרוצח.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.